Niezapomniany weekend z ONE DIRECTION: WHERE WE ARE

Najpopularniejszy zespół na świecie, globalna pop gwiazda - zespół One Direction, zaprasza do kin na światowa premierę filmu ONE DIRECTION: WHERE WE ARE.
Dołącz do chłopaków z One Direction i zobacz niezwykły koncert grupy nagrany na słynnym stadionie San Siro w Mediolanie.
Oszałamiający koncert, największe hity grupy, ale również nigdy wcześniej nie publikowane wywiady i zapiski zza kulis, wywiady i sekrety trasy "Where We Are 2014"

Tylko w weekend 11 i 12 października
w Cinema City!

KUP BILET >>

One Direction: Where We Are

REŻYSERIA: Paul Dugdale
OBSADA: Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson
GATUNEK: muzyczny
PRODUKCJA: Wlk. Brytania
CZAS TRWANIA: 90 minut

Niall, Zayn, Liam, Harry i Louis to grupa młodych wokalistów, którzy formując zespół w czasie siódmej edycji brytyjskiego X-Factora zawładnęli publicznością na całym świecie. Podpisując kontrakt z wytwórnią słynnego producenta Simona Cowella, a następnie wydając płytę rozkochali w sobie miliony nastolatek. Listy przebojów i social media pękały w szwach od ich linkowanych singli, udostępnianych klipów i zdjęć na instagramie. To jednak nie wszystko! Chłopcy od 2010 roku dorobili się czterech prestiżowych nagród Brit Awards i czterech nagród MTV Video Music Awards. Już w październiku fani poczują potęgę muzyczną tej niezwykłe popowej grupy. Sieć kin Cinema City zaprasza na największe muzyczne wydarzenie ostatnich lat. Widzowie będą mogli usłyszeć i obejrzeć zapierającą dech w piersiach retransmisję koncertu One Direction, który odbył się w Mediolanie na stadionie San Siro, 28 czerwca b.r.